Czym się zajmujemy

Pomagamy firmom takim jak Twoja lepiej wykorzystać potencjał internetu. Tworzymy responsywne serwisy www, prowadzimy kampanie marketingowe w Google i na Facebooku.

Optymalizujemy i pozycjonujemy serwisy internetowe. Tworzymy platformy sprzedażowe i serwisy e-commerce.
Skontaktuj się z nami i zacznijmy budować przewagę dla Twojej firmy już teraz.

Dlaczego warto

Mamy 12 lat doświadczenia we współpracy z firmami usługowymi z branży szkoleniowej, doradczej, specjalistycznej. Możemy pomóc Ci bardziej skutecznie pozyskiwać klientów.

Wskażemy w jakich obszarach możesz osiągnąć więcej, z jakich narzędzi powinieneś skorzystać, a które możesz wykorzystać lepiej i w jaki sposób.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie.

Ponad 0 lat doświadczenia
Ponad 0 zrealizowanych projektów
Dla ponad 0 klientów

Co oferujemy

Ostatnie realizacje

Klienci o nas

Zaufali nam

Kiedy warto

Twoja strona nie jest responsywna lub ma więcej niż 3 lata

Twoja strona ma więcej niż 3 lata lub nie jest responsywna czyli wykonana w technologii RWD. O tym dlaczego strona musi być responsywna i dobrze działać na wszystkich urządzeniach piszemy na naszym blogu. Dodatkowo wpisując w wyszukiwarce "google mobile first index" dowiesz się dlaczego Google będzie korzystał wyłącznie z indeksu mobilnego i dlaczego Twoja strona może stracić pozycję w wynikach wyszukiwania lub zupełnie zniknąć z wyszukiwarki jeśli nie będzie odpowiednio zrobiona.

Masz ruch na stronie lecz nie otrzymujesz zapytań

Osiągasz wysokie pozycje w wyszukiwarce, dostajesz wysokie rachunki za pozycjonowanie, a mimo to nie otrzymujesz zapytań od klientów? To częsty problem. Oznacza to, że jest coś nie tak z Twoją stroną. Może za wolno się ładuje. Może zawiera mało przekonujące teksty. Może trudno odnaleźć link do kontaktu. A może nie przedstawiłeś się wystarczająco wiarygodnie nie dostarczając społecznego dowodu słuszności. Przyczyn może być wiele. Możemy je zbadać i wyeliminować podnosząc konwersję i zmniejszając średni koszt pozyskania klienta.

Otrzymujesz zapytania ale nie takie jak byś oczekiwał

Otrzymujesz dużo zapytań ale większość z nich nadaje się do kosza, bo dotyczą usług, których nie oferujesz lub wykraczają poza Twoje możliwości? To znaczy, że docierasz nie do tych klientów co powinieneś. To znaczy, że jest coś nie tak z Twoim przekazem marketingowym lub z treścią oferty. Trzeba to zmienić modyfikując teksty reklamowe oraz treści na stronie.

Chcesz rozwinąć biznes ale nie masz czasu zajmować się wszystkim

Żyjemy w czasach, w których każdy może nauczyć się wszystkiego. Mamy Youtube, Facebook'a, grupy, fora, poradniki i przede wszystkim wyszukiwarki. Możemy zdobyć wiedzę w każdej dziedzinie i nauczyć się wszystkiego. Pytanie tylko czy mamy na to wszystko czas. W końcu dzień ma tylko 24 godziny, a tydzień 7 dni. Czy chcesz tracić czas i robić wszystko samemu, czy możemy lepiej skoncentrować się na biznesie a marketing przekazać w ręce kto tylko tym się zajmuje. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć więcej czasu, ale i biznes będzie się szybciej rozwijał. Wystarczy, że będziesz specjalistą w swojej branży.

Jak działamy

Kontakt

Zapytaj co możemy zrobić dla Ciebie

WYŚLIJ ZAPYTANIE


lub zadzwoń +22 343 42 42

Używamy Cookies